آشنایی با پهپادکار

پهپادکار یک سامانه آنلاین درخواست و ارائه خدمات پهپادی می باشد که در حال حاضر فقط در زمینه خدمات سمپاشی هوایی زمینهای کشاورزی با پهپاد فعالیت دارد اما در آینده وارد سایر حوزه های خدمات پهپادی نیز خواهد شد. روال کلی پهپادکار به این صورت هست که کشاورزان محترم و یا شرکتهای کشاورزی که نیاز به سمپاشی یا محلول پاشی هوایی مزارع خود را دارند می توانند در سایت درخواست خود را ثبت کنند. درخواستهای ثبت شده کشاورزان داخل سایت نمایش داده شده و در معرض دید افراد و شرکتهای ارائه دهنده خدمات پهپادی در سراسر کشور قرار می گیرد و نهایتا افراد یا شرکتهای فعال در زمینه خدمات سمپاشی هوایی با پهپاد که از لحاظ زمان، مکان و هزینه، شرایط انجام درخواست کشاورز را داشته باشند با کشاورز تماس گرفته و درصورت حصول توافق، عملیات سمپاشی در زمان و مکان موردتوافق انجام می پذیرد.

مزایای استفاده از سامانه پهپادکار

شاید این سوال برای شما پیش آمده که چه لزومی داره که درخواست سمپاشی خودمون رو توی این سامانه ثبت کنیم؟!
جواب خیلی ساده است: اولا که استفاده از این سامانه جهت کشاورزان محترم کاملا رایگان هست و هیچ هزینه ای نداره. بنابراین کشاورزان عزیز برای ثبت درخواست سمپاشی توی این سامانه فقط نیازه چند دقیقه وقت صرف کنند .
در ثانی کشاورزان عزیز با درج آگهی توی این سایت میتونن در هر ساعتی از شبانه روز، به صورت رایگان و بدون واسطه درخواست سمپاشی مزرعه خودشون رو به اطلاع تعداد بیشتری از افراد و شرکت فعال در زمینه ارائه خدمات سمپاشی با پهپاد در سراسر کشور و منطقه برسونن و چه بسا پیشنهادهای بهتر و مناسبتری جهت انجام سمپاشی و محلول پاشی مزرعه خودشون دریافت کنند.
همچنین گاهی اوقات ممکن است در مکان و زمانی که کشاورز نیاز به سمپاشی مزرعه خود را دارد، پهپادداران موردنظر به دلایلی از قبیل نداشتن وقت، خرابی دستگاه و ... قادر به ارائه خدمات نباشند که با درج درخواست رایگان توی این سامانه سایر پهپاددارها در جریان درخواست کشاورز قرار گرفته و در صورتی که شرایط انجام درخواست عملیات را داشته باشند، با کشاورز تماس گرفته و پیشنهاد خود را ارائه خواهند کرد.